Otomotiv sektöründe 22 yıldır faaliyet göstermekte olan Mehmet DÖLENEKEN' in öncülüğünde, 20 yıldır hukuk danışmanlığı yapmakta olan Av. Volkan KAVAK' ın katılımları ile kurulan OTTO OTOMOTİV TAMİR TEKNİKLERİ Ltd.Şti. ne ait markadır.

            Kuruluş amacı, Sigorta Sektörü ile iş birliği yaparak, her anlamda tasarrufa yönelik tamir hizmetlerini vermektir. Bu kapsamda kaporta, boya, tampon ve diğer plastik parçalar, iç döşeme, ön cam tamirleri yapmak üzere dünyaca kabul edilmiş ve uygulanmakta olan tamir tekniklerini ve tamir bilgilerini Türkiye' ye getirerek kendine özgü bilgi dağarcığını oluşturmuş, bu birikimlerini ISO standartlarında ve amaca uygun bilgisayar desteği ile perçinlemiştir.

            Tamamen denetime açık, tasarrufa yönelik hasar onarımları ile sigortacılık sektörüne katkı sağlamayı, müşteri memnuniyeti oluşturmayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef olarak benimseyen OTTO ZENITH daha kuruluş aşamasında 10 standart uygulama noktası ile hizmete hazır hale gelmiştir.Halen faal durumda 42 ilde 65 Standart Uygulama Noktası ile hizmet vermektedir.

            Tüm Standart Uygulama Noktalarında aynı hizmet kalitesi ve denetlenebilirliğin esas olduğu organizasyonumuz ile yapacağınız iş birliğinizi, ileriye dönük proje ve yeni ürünlerimizi, çalışma ve üretme standardımızı, birlikte yaşayacağımız başarılarımızı daha da yükseltmek amacı ile her gün kendini geliştiren bir merkezi yönetim anlayışı içinde yapılanmaktayız.

Copyright © OTTO Zenith Tüm hakları saklıdır.
       
                                    . Hakkımızda
                               . Hizmetlerimiz
                         . İnsan Kaynakları
                        . Kalite Politikamız